logo

Who are we?

2008 Yılında Bursada açtığı ilk şubesi ile faaliyetlerine başlayan BreadHouse geçen 10 yıllık süreçte kendisine ait ve franchise olarak çalışan Marmara Bölgesinden tüm Türkiye ye yayılmayı ve açılan şubeleri ile sektörünün en iyi markası olma hedefi ile büyümeyi hedeflemektedir.

Türkiye genelindeki lezzet duraklarına her geçen gün bir yenisini eklemeyi hedefleyen Bursa Osmangazi ilçesindeki merkez binasında konusunda uzman ve deneyimli çalışanları ile ve açılacak tüm şubelerine gerek yerinde üretim gerekse taşımalı sistem ile açılacak şubelerine başta lojistik olmak üzere her türlü desteği vermektedir.ve gereken planlamayı uzman ekibiyle birlikte yapacaktır.

Ana ilkesini Koşulsuz Müşteri memnuniyetini sağlamak olarak belirleyen BreadHouse bu doğrultuda kalite ilkelerinden taviz vermeden lezzet çeşitliliini arttırarak her damak zevkine hitap eden tatlar sunmak amacıyla üretim yelpazesini sürekli geliştirmektedir. Yüzde yüz kalite sloganıyla yüzde yüzlük müşteri memnuniyetini yakalamayı amaçlayan BreadHouse bu iddialı hedefe ulaşmak için ekip çalışmasına merkez ile şubelerin uyumuna büyük önem vermektedir. BreadHouse sürekli geliştirdiği Ar-Ge çalışmaları ile gıda güvenliği ve kaliteden ödün vermeden lezzetli, sağlıklı, hesaplı ürünlerini hızlı ve güleryüzle sunarak her geçen gün büyümeyi hedeflemektedir.

Mission

İnsanların yaşam kalitesini arttırarak hijyenik lezzetli, kaliteli gıda ürünlerini sürekli uygun fiyatlı ve güler yüzlü servis hizmeti ile sunmaktadı

Vision

2020 Yılına kadar sektörde ulusal marka olmaktır.

© 2020 All Rights Reserved. Designed by Novembros.

roll